ТОП-5 ензимних пудр для домашнього догляду

Чим замінити кислоти у догляді?


Ензими (ферменти) – альтернатива засобам із AHA, BHA та PHA кислотам і підходить усім типам шкіри, навіть чутливій, сухій чи молодій.

Перевага ензимів над кислотами:
пілінгування верхнього шару відбувається так же активно як і з кислотами. Але на шкірі ви не побачите яскравої реакції та почервонінь.
Легкий ексфоліюючий зуд відчутний водночас без візуального подразнення шкіри.

Як працюють ензими:

м’який поверхневий пілінг, який здатен видалити забруднення у порах і верхні лусочки рогового шару.


Ферменти виділяють із різних джерел:

  • бромелайн із ананасів
  • фіцин із інжиру
  • папаін із папаї
  • мукунаін із стручків бобових рослин
  • трипсин із тварин


Найчастіше в косметиці для домашнього догляду зустрічається папаін.
Він володіє протизапальною, антибактеріальною та антиоксидантною властивістю. В поєднанні із поверхнево-активними речовинами у засобі очищує шкіру від забруднень та м’яко полірує поверхню.

Ензимні пудри легкі у використанні і чудово пілінгують шкіру. Використовувати бажано у вечірньому догляду замість засобу для очищення. Уранці наносьте SPF.

ТОП-5 ферментованих пілінгів за версією eos.kiev.ua 

COSRX Low pH Centella Cleansing Powder1. Слабокислотна пудра в капсулах із центеллою COSRXLow pH Centella Cleansing Powder. Центелла, ліпаза, протеаза еффективно та швидко удаляють забруднення та поверхневі луски шкіри. Однієї капсули вистачає на повноцінне очищення шкіри обличчя, шиї та декольте. Для всіх типів шкіри та без вікових обмежень. В упаковці 30 капсул.


Pro-Balance Morning Enzyme Wash 50г


2. Ранкова пудра із пробіотиками DR.CEURACLE Pro-Balance Morning Enzyme Wash 50г – має дрібний помол, делікатно працює на чутливій шкірі. 
Пробіотики (комплекс із 5 видів), протеаза, мальтоза для покращення рельефу шкіри. Не тільки делікатно ексфоліює, а і одночасно підтримує мікробім шкіри і знижує чутливість. Для всіх типів шкіри, в тому числі надто чутливої


Pro-Balance Night Enzyme Wash 50г

3. Вечірня пудра із пробіотиками DR.CEURACLE Pro-Balance Night Enzyme Wash 50г – гранули більшого розміру, тому цей продукт краще обирати для щільної нечутливої шкіри. Пробіотики (комплекс із 5 видів), протеаза та древесний вуголь для шкіри, схильної до акне. Має крупніший помол ніж ранкова версія, тому підійте для плотної та нормальної шкіри із розширеними порами. Гарно полірує та має антибактеріальну і противозапальну дію.

Green Tea and Enzyme Powder Wash 110г


4. Ензимна пудра із зеленим чаєм BY WISHTREND Green Tea and Enzyme Powder Wash 110г - универсальна антиоксидантна пудра для очищення шкіри та відлущення відмерлих клітин. Лідер продажу та власниця найбільше позитивних відгуків від клієнтів.


5. Освітлююча пудра HOLIFROG Sunapee Sacred-C Brightening Powder Wash 71г містить вітамін С, який вирівнює тон шкіри, надає природного сяяння, покращуеє пружність та укріплює капілляри. 

Ензими - це ефективна альтернатива кислотам, але не забувайте вранці наносити крем із SPF. Детально про сонцезахистні креми читайте у статті нашого блогу. 


Купити езимну пудру для очищення шкіри в магазині корейської косметики із доставкою в Київ, Львів, Одесса та інші міста Украіни.


Написать комментарий