КОСМЕТИКА ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ

Лінійка ACNE Line

ЗАПИТИ, ЯКІ ЧАСТО ОТРИМУЄМО В ДІРЕКТ:

  • Проблемна шкіра підлітка
  • Жирна/комбі шкіра вагітної
  • Чутлива шкіра із періодичними висипами
  • Порадьте підтримуючий догляд без кислот


Історія бренду Pyunkang Yul почалась у далекому 1972 році в клініці східної медицини Pyunkang Oriental Hospital.
Лікар-пульмонолог (той хто займається захворюваннями дихальньних шляхів) Seo Hyo Seok започаткував здорову косметику для шкіри із мінімалістичною кількістю основних інгредієнтів, які будуть піклуватися про чутливу шкіру, схильної до атопічного дерматиту.

Основна мета бренду – забезпечити шкірі максимально комфортні умови для самовідновлення і самооздоровлення, не заважати її потенціалу, а тільки допомагати.
ЛІНІЙКА ACNE LINE

В основі догляду за проблемною шкірою закладено натуральний екстракт кори білої верби (Willow Bark Extract).

Протягом не одного десятиліття цей компонент використовувався для протизапального, жарознижувального та знеболювального ефекту.

Із Willow Bark Extract синтезують саліцилову кислоту, компонент який інтенсивно використовують для лікування акне, комедонів та підвищеної роботи сальних залоз.
Сучасних наукових дослідів по цьому інгредієнту не багато, але встановлено що екстракт кори верби цілюще впливає на чутливу проблемну шкіру внаслідок діі антиоксидантів, флавоноідів, поліфенолів і саліцилатів у складі рослинного компонента.

В корейських косметичних засобах для догляду за проблемною шкірою часто зустрічається цей компонент як альтернатива саліциловій кислоті: із-за заспокійливих, тонізуючих, в’яжучих та антисептичних властивостей на шкірі.


ТОП-3 ПРОДУКТА ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ:

EOS.KIEV.UA, 280 ГРН
  • Acne Cleanser м’який універсальний гель для очищення чутливої проблемної шкіри обличчя, підходить для щоденного догляду вранці і ввечері.

280грн (120мл)


  • Acne Toner тонер для лікування проблемної шкіри, має легку та комфортну текстуру, що швидко поглинається та не залишає плівки на поверхні епідермісу. У складі відсутній спирт, ароматизатори та ефірні олії, котрі можуть сприяти погіршенню стану чутливої проблемної шкіри.

345грн (150мл)

  • Acne Cream легкий, безмасляний гель, котрий заспокоює, зволожує проблемну чутливу шкіру. Засіб комфортної легкої текстури, який здатен покращити зовнішній вигляд роздратованої проблемної шкіри. Можна застосовувати як базу під макіяж.

275грн (50мл)

EOS.KIEV.UA, 275 ГРН

Окремо засоби не вилікують акне важких ступенів тяжкості, але в синергії із активним лікуванням запалень або як самостійний базовий догляд за жирною, комбі шкірою варті вашої уваги безперечно.


Написать комментарий