Гід по професійним продуктам для волосся Hadat Сosmetics

Гід по догляду за волоссям:

  1. Шампунь Hydro Nourishing Moisture – для зневодненого та нормального волосся. Завдяки вмісту у складі масла чайного дерева, цинку регулює ліпідний баланс шкіри голови. Не вимиває колір фарбованого волосся. 
  2. Шампунь для росту волосся Hydro Root Strengthening Shampoo – освіжує шкіру голови, регулює надмірну жирність у коріння та м’яко полірує і очищає пори шкіри.
  3. Шампунь Hydro Intensive Repair Shampoo для відновлення сухого та надзвичайно пошкодженого волосся. Масло морінги, кераміди, протеїни пшениці допоможуть волоссю залишатись здоровим та блискучим із-за частого впливу гарячим приладами для укладки.
  4. Кондиціонер Hydro Nutrient Nourishing Conditioner – універсальний склад для дівчат, що щоденно миє волосся. Пом’якшує, зволожує та захищає від пошкодження. Має шлейф приємного аромату.
  5. Маска Hydro Spa Hair Treatment – зволожує тьмяне, сухе не блискуче волосся. Завдяки вмісту бета-каротину та вітамінів локони набувають лоску.
  6. Маска Hydro Deep Rapair – універсальна, завдяки морським водоростям та рослинним маслам глибоко зволожує та відновлює пошкоджене волосся. А головне, волосся не втрачає об’єму!
  7. Hydro Miracle Hair Serum – незмивна сиворотка яка надає щільності та пружності кожній волосині. Цей продукт часто використовують як парфум для волосся із-за неймовірного його аромату.
  8. Текстуруючий спрей Hydro Texturizing Salt Spray – для укладки волосся. Завдяки вмісту морської солі засіб допомагає надати необхідної форми та об’єму вашій зачісці.

Приємна новина!
Ціни на засоби знижені на 15% до 11 квітня включно.

Купити косметику для волосся Hadat Сosmetics в магазині оригінальної косметики eoskievua у м.Києві та замовити доставку у інші міста України (Харків, Львів, Одеса, Дніпро).

Написать комментарий