MANYO Galac Niacin 3.0 Essence есенція посилена з галактомісісом і ніацинамідом 30 мл (Ціна: 712 грн.)
- SALE_20% - 178 грн.
MANYO Galac Niacin 3.0 Essence
Galac Niacin 3.0 Essence - есенція посилена з галактомісісом і ніацинамідом.
Високоефективна есенція, яка сприяє більш рівному тону шкіри, підсилює природне сяйво та покращує її пружність. Оновлена есенція 3.0 – це посилена версія есенції з галактомісісом 2.0. Формула містить 93.7% Galactomyces Active – удосконалену формулу ферментованих галактоміцетів третього покоління з покращеними штамами для ще кращої ефективності – та ніацинамід, що сприяють інтенсивному освітленню та покращенню текстури шкіри.
Есенція містить високу концентрацію фільтрат ферменту галактоміцетів у поєднанні з ніацинамідом, ацетилглюкозаміном і койєвою кислотою. Така комбінація допомагає зменшити пігментацію та сліди постакне, зміцнити захисний бар’єр шкіри.
Формула містить глутатіон, який допомагає захистити шкіру від впливу вільних радикалів та підтримує її сяйво, бета-глюкан – заспокоює та відновлює шкіру, гіалуронову кислоту, яка інтенсивно зволожує та сприяє підтримці пружності, пантенол та кераміди для зміцнення шкірного бар’єру та підтримки рівня зволоження.
Текстура есенції легка, не обтяжує, швидко поглинається та не залишає липкого шару.
Переваги, задля яких варто купити сироватку:
- Вирівнює тон і допомагає зменшити видимість темних плям
- Покращує текстуру
- Мінімізує розмір пір
- Зволожує та підтримує міцність шкірного бар’єру
- Зменшує гіперпігментацію та надає сяйва
Активні компоненти:
- Галактомісіс (93.7%) – фільтрат дріжджових грибів, має здатність розщеплювати поживні речовини і посилювати ступінь їх засвоєння клітинами шкіри. Завдяки цьому він відновлює цілісність клітин, посилює мікроциркуляцію крові, прискорює обмінні процеси, очищає шкіру, вирівнює мікрорельєф, підвищує тонус шкіри, знімає запалення, покращує колір обличчя.
- Ніацинамід – сприяє стимуляції синтезу колагену та покращенню захисних функцій шкіри, допомагає знизити трансепідермальну втрату вологи з епідермісу та усунути пігментацію, зволожує, звужує пори, заспокоює, освітлює.
- Ацетилглюкозамін – працює в парі з ніацинамідом для зменшення проявів пігментних плям.
- Койєва кислота – антиоксидант, який покращує тон шкіри, зменшуючи видимість недоліків.
- Пантенол – заспокоює, зволожує та підтримує відновлення бар’єру.
- Керамід NP – зміцнює ліпідний шар шкіри та запобігає втраті вологи.
Рекомендації із використання: після очищення та тонізації, масажними рухами розподіліть есенцію по шкірі та залиште до повного поглинання.
| Клас косметики | Мас-маркет |
| Тип косметики | Популярна |
| Виробник | MANYO |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Тип шкіри | Нормальна, Проблемна, Жирна, Чутлива, Комбінована |
| Активний компонент | ниацинамид |
| Вік | для всіх |
| Вид | Сыворотка |
| Дія | Себорегулює, Підвищує пружність, Освіжає, Тонізує, Протизапальна дія, Зволожує |
| Область застосування | Обличчя |
| Об'єм | 30 мл |



