Засіб для боротьби з акне REJUDICARE SYNERGY BPO5 30 мл (Ціна: 3 000 грн.)
Характеристики
- Клас косметики
- Професійна
- Тип косметики
- Професійна
- Виробник
- REJUDICARE SYNERGY
- Країна виробництва
- Канада
- Тип шкіри
- Проблемна, Жирна
- Активний компонент
- Бензоїл пероксид
- Вік
- 18-25, 25-35, 35-45, 45+
- Вид
- Сыворотка
- Ефект
- анти акне
- Дія
- Протизапальна дія
- Область застосування
- Обличчя
- Об'єм
- 30 мл
Опис
BPO5 засіб для боротьби з акне Rejudicare Synergy
Дія:
• У складі має запатентовану форму пероксиду бензоїлу USP, який не дратує шкіру та за рахунок своєї розчинності глибоко проникає у структуру шкірного покриву – місце.
проживання небезпечних мікроорганізмів.
• З екстрактом ферменту Альтеромонасу для заспокоєння запалення
• Нова формула містить на 95% менше сольвенту, що робить вплив на шкіру більш щадним
• Випробований у лабораторних умовах, 2 роки стійкості, без віддушок
Підійде для всіх, хто прагне:
• Підсушити та усунути акне
• Запобігти появі прищів у майбутньому
• Відновити шкіру та повернути її
Застосування:
Перед нанесенням добре очистіть шкіру. Для тих, хто використовує продукт вперше: нанесіть засіб на невелику ділянку щодня протягом трьох днів, щоб перевірити чутливість шкіри до продукту. Якщо ви не помітили жодного дискомфорту, покрийте всю уражену ділянку тонким шаром.
Почніть з одного застосування щодня, а потім, за потреби, поступово збільште до двох-трьох разів на день. При виникненні сухості або лущення зменшіть нанесення до
один раз на день або раз на два дні.
ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ ФОРМУЛИ
• Солюбілізований бензоїл-пероксид (USP), 5% (масова частка) – Найкращий безрецептурний засіб для боротьби з акне, що розчиняється у спеціальному пристрої для кращого проникнення. Проникає глибоко у шкіру, щоб усунути бактерії, що викликають акне. Допомагає запобігти появі нових запалень, усуваючи надлишки відмерлих клітин шкіри та зменшуючи утворення комедонів.
•Альтеромонас ферменту екстракт (AFE)- Унікальний інгредієнт, що виявляється у найбільших глибинах моря, який підвищує пружність шкіри та її опір запаленням.
Додаткові інгредієнти:
•Солюбілізований бензоїл-пероксид (USP), 5% (масова частка)
•Вода, Бутиленгліколь, Диметил ізосорбід, Гідроксипропілцелюлоза, Акриламід/сополімер натрію акрилоїлдиметил таурат, Ізогексадекан, Хлорфенезин, Полісорбат-80, Альтеромонас ферменту екстракт, Сорбітан олеат.
Відгуки





























