HUGS Revive Glow Booster антиоксидантна сироватка з вітаміном С 30 мл (Ціна: 1 290 грн.)
Hugs Revive glow booster
Revive glow booster - антиоксидантна сироватка нового покоління з високою концентрацією вітаміну С.
Hugs Revive glow booster сприяє багаторівневому захисту від оксидативного стресу, освітлює тон, зміцнює судинні стінки та відновлює природний бар’єр. Формула зі стабілізованими формами вітаміну С, зволожувальними агентами та заспокійливими екстрактами допомагає зменшити та усунути дерматологічні наслідки впливу УФ-випромінювання, забрудненого повітря, нестачі сну й постійного стресу: млявість, втрата тургору, пігментація, зневоднення, розширені пори, тьмяний відтінок.
Переваги, задля яких варто купити сироватку Hugs:
- Висококонцентрована формула (10% вітаміну С у стабільних формах).
- Універсальна форма підходить для всіх типів шкіри, в тому числі чутливій та з куперозом.
- Не містить спирту, ефірних олій, ароматизаторів.
Ефект, якого варто очікувати від сироватки:
- Освітлення гіперпігментації та усунення тьмяного тону.
- Зміцнення судин та капілярів.
- Зволоження та підвищення тургора.
- Синтез колагену I та III типу.
- Нейтралізація вільних радикалів.
Активні компоненти у складі:
Три стабільні форми вітаміну С:
- Содіум аскорбіл фосфат (6%) – водорозчинна форма з антиоксидантними, себорегулювальними та протизапальними властивостями.
- Аскорбіл глюкозиду (3%) – забезпечує пролонговане вивільнення аскорбінової кислоти, мʼяко вирівнює тон і стимулює колагеногенез.
- Аскорбіл тетраізопальмітат (1%) – ліпофільна форма з високою стабільністю та засвоюваністю ліпідами шкіри. Активує синтез колагену та еластину, корегує пігментацію.
Екстракт сливи какаду – має високий вміст L-аскорбінової кислоти, має протизапальні та антибактеріальні властивості, прискорює загоєння подразненої шкіри, вирівнює колір обличчя та його тон.
Глюкозилгесперидин – біофлавоноїд, який відбілює, покращує мікроциркуляцію та зміцнює кровоносні капіляри, зменшуючи появу темних кіл та набряків.
Екстракти кипариса, гамамелісу, рускусу та виноградного листя – зменшують вираженість судинних «зірочок» та стимулюють процеси клітинного метаболізму.
Екстракт тремели (крижаний гриб) – джерело природного полісахариду, утримує вологу краще за гіалуронову кислоту, забезпечує пролонговане зволоження та мʼякий ефект філера.
Пуллулан – полісахаридний фермент морських водоростей, який утворює дихаючу ліфтинг-плівку, забезпечуючи шкірі гладкість, пружність та сяйво.
Амінокислотний комплекс – заповнює дефіцит структурних білків та зміцнює бар’єрний шар. Підтримує вологу на необхідному рівні, покращує загальний гомеостаз шкіри.
Рекомендації із застосування: збовтати флакон перед використанням і нанести необхідну кількість засобу на суху, попередньо очищену і тонізовану шкіру обличчя та шиї. Після повного поглинання завершити догляд кремом або сонцезахистом.
| Клас косметики | Мас-маркет |
| Тип косметики | Популярна |
| Виробник | HUGS |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип шкіри | Для всіх типів |
| Активний компонент | витамин С |
| Вік | для всіх |
| Вид | Сыворотка |
| Дія | Живить, Освіжає, Освітлює |
| Область застосування | Обличчя |
| Об'єм | 30 мл |





